O nás

"DOKONALOST DETAILU, HARMONIE CELKU"
VSAĎTE NA KVALITU A 28 LET ZKUŠENOSTÍ NA TRHU S BYDLENÍM

 

INVESTOR/DEVELOPER

Na realizaci projektu "Rezidence Masarykova" spojily své zkušenosti společnosti, které se výstavbě bytových domů věnují úspěšně již řadu let. 
Investorem výstavby a prodávajícím ve smluvním vztahu se stala prověřená developerská společnost FATO VM s.r.o. ze skupiny FATO, která za dobu svého působení na trhu zrealizoval již bezmála tisíc bytových jednotek. 

 

ZHOTOVITEL

Hlavním dodavatelem stavby je královéhradecká společnost FATO a.s., která již bezmála 30 let úspěšně působí na stavebním trhu.
Společnost FATO působí zejména v Královehradecké kraji, kde
postavila nejen bezpočet bytových a rodinných domů, 
může se pochlubit celou řadou významných staveb občanského nebo průmyslového charakteru, ale i mnoha rekonstrukcemi historických objektů.
Sledujeme moderní trendy a při výstavbě dbáme na energetickou nenáročnost našich staveb. Mnohokrát byly naše zdařilé realizace oceněny titulem "Stavba roku královehradeckého kraje".
Společnost je hrdým držitelem celé řady dalších významných ocenění a certifikací,
které dokládají její vztah k zajištění kvalitních staveb, ochraně životního prostředí, BOZP, ale i vztah ke společenské odpovědnosti.
Více informací na www.fato.cz.

 

 

AUTOR PROJEKTU


Samotný projekt pak připravila renomovaná projekční kancelář OBRŠÁL ARCHITEKTI s.r.o. pod vedením arch. Lukáše Obršála,
který je autorem nové územní studie lokality a pochopitelně i samotného objektu bytového domu.
Více informací na www.obrsal.cz.

Beru na vědomí
Webová stránka využívá pouze krátkodobé, funkční cookies za účelem správné funkce webu. Více informací o ochraně osobních údajů GDPR najdete v Kontaktech.